Lista aktualności Lista aktualności

SEKRETARZ NADLEŚNICTWA STUPOSIANY PRZESZEDŁ NA EMERYTURĘ

W ubiegły piątek nasz serdeczny kolega - Sekretarz Nadleśnictwa Stuposiany - Adam Drapała odszedł na zasłużoną emeryturę.

 

Adam Drapała karierę w naszym Nadleśnictwie rozpoczął 15 września 1988 r. obejmując kolejno stanowiska Kierownika Grupy Remontowo – Budowlanej, Specjalisty budowlanego, by ostatecznie na stanowisku Sekretarza kierować Działem administracyjno – gospodarczym Nadleśnictwa Stuposiany.

Jak można określić naszego Kolegę Adama?

Najprościej mówiąc, to tytan pracy, solidności, odpowiedzialności, cierpliwości i zaangażowania. Pracownik o ogromnych osiągnięciach, takich jak przebudowa dawnego hotelu robotniczego na siedzibę Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem i wygrana w konkursie Modernizacja roku 2016, powstanie nowej siedziby Nadleśnictwa Stuposiany, czy remont i przejęcie drogi Stuposiany – Muczne.

Za sumienną i oddaną służbę odznaczony został Odznaką za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w 2013 r., Brązowym Krzyżem Zasługi w 2017 r., oraz najwyższą leśną odznaką – Kordelasem Leśnika Polskiego w 2014 r.

Drogi Adamie, dziękujemy Ci za każdy dzień, za miłą atmosferę w pracy, za wspólne wyjazdy, szkolenia, imprezy firmowe, za codzienne sytuacje, z których zawsze potrafiłeś wybrnąć, stanąć na wysokości zadania i w razie potrzeby wyciągnąć pomocną dłoń, dziękujemy za dobre słowo, ale i ciętą ripostę, żebyśmy nie zapominali, że kto jak kto, ale Sekretarz zawsze odważnie przedstawia swoje wizje szczególnie te, dotyczące budowy i rozwoju naszej firmy.

Życzymy byś mógł swobodnie realizować swoje marzenia: jeździć swoim wysłużonym motorem, uprawiać nordic walking oraz nadzorować budowy.