Lista aktualności Lista aktualności

EWA TKACZ NOWYM NADLEŚNICZYM W STUPOSIANACH

W piątek 26 lutego Marek Marecki, dyrektor RDLP w Krośnie, powołał Ewę Tkacz na stanowisko nadleśniczego Nadleśnictwa Stuposiany. Zastąpiła ona Jana Mazura, który został zastępcą dyrektora krośnieńskiej RDLP.

Mgr inż. Ewa Tkacz jest absolwentką Technikum Leśnego w Lesku (1993), i Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie (1998). Karierę zawodową zaczynała w Nadleśnictwie Lutowiska jako stażystka. W roku 2001 zatrudniona w Nadleśnictwie Stuposiany jako specjalistka ds. marketingu i użytkowania lasu, a w 2012 została zastępcą nadleśniczego w tej jednostce.

- W pracy stawiam na dobre relacje z otoczeniem, osiąganie efektów i doskonalenie zawodowe – deklaruje nadleśniczy Ewa Tkacz. -  Dążę do tego, żeby praca, stanowiąca dużą część naszego życia, była dla nas wszystkich w nadleśnictwie twórcza, efektywna i żeby nas zwyczajnie cieszyła. Ważnym elementem dzisiejszego leśnictwa jest jego zrównoważony, wielopoziomowy rozwój i ekologizacja, zatem praca na rzecz trwałości lasów to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo klimatyczne.

Ewa Tkacz lubi dobrą książkę, morsowanie, kajakowanie rekreacyjne, gry planszowe, podróże, szczególnie te bliższe.

- Polska jest dla mnie nadal nie do końca odkryta i jej poznawanie to wielka przygoda – zaznacza nadleśniczy Ewa Tkacz.

                                                                               Edward Marszałek

 rzecznik prasowy RDLP w Krośnie